קורס צלילה בתל אביב – הכי קרוב לבית

סביר להניח שאת הים של תל אביב אתם מכירים בעיקר דרך רביצה על החוף ושהייה במים הרדודים. ואולם, ממש מתחת לאף מסתתר עולם דומם המנוגד לחלוטין להמולת העיר, בו אפשר לתפוס המון שקט, לצאת להרפתקה מקסימה ולהגיע להפתעות כמו ספינות טרופות, שוניות, חתולי ים ועוד. אם אתם קוראים את השורות האלו כנראה שכבר התחלתם להבין מה תוכלו לקבל מקורס צלילה בתל אביב ואנחנו בהחלט מסכימים אתכם.

למה דווקא בתל אביב?

לכאורה, העיר הגדולה והתוססת ביותר של ישראל אינה הבחירה הראשונה לקורס צלילה. ואולם, יש לא מעט מועדונים המציעים קורסי צלילה בתל אביב ויש לכך סיבות טובות. בראש ובראשונה, קורס צלילה תל אביב הוא חוויה מדהימה ומרתקת שמפגישה אתכם עם עולם חדש ומסעיר ונותנת לכם את ההסמכה והכלים להיות צוללים. שנית, לכולנו יש מטלות והתחייבויות הקשורות לפרנסה ולמשפחה, וקורס שנפרש על פני מספר ימים במקום מרוחק מחייב אותנו להתנתק לחלוטין. אמנם, התנתקות משגרת החיים היא הזדמנות מצוינת להירגע ולנפוש, אך מי שאינו יכול או מעוניין בכך יקבל מענה מצוין בקורס שמתקיים קרוב לבית.

לאילו צלילות יוצאים בתל אביב?

התשובה לשאלה זו תלויה בקורס שתרצו לקחת. למשל, יש מי שמעדיפים לצאת בהתחלה לצלילת היכרות שנעשית בליווי מדריך ויכולה להגיע למגוון אתרים בקרבת או בריחוק מהחוף (עם סירה). בנוסף, יש הבוחרים לעבור קורס צלילה כוכב אחד תל אביב שכולל מספר צלילות רדודות עד 3 מטרים שיכולות להיעשות בבריכה או בים שקט, וכן מספר צלילות עמוקות יותר עד 20 מטרים המתקיימות לרוב מול חוף המועדון. כמו כן, ניתן לעבור קורס צלילה 2 כוכבים תל אביב הכולל צלילות בעומקים שבין 24 ועד 30 מטרים וכן צלילה לילית אחת שהיא חוויה בפני עצמה. בכל מקרה, אנו ב- WildDive נדאג שאת הקורסים תעברו עם המדריכים הטובים והמנוסים ביותר שאפשר לבקש, במועדון איכותי המעניק את מיטב התנאים, ועם ציוד חדיש ומטופל היטב. אגב, גם אם אתם מתלבטים לגבי רמת הקורס המתאימה לכם אתם מוזמנים להתייעץ איתנו.

לקבלת פרטים נוספים על קורסי צלילה תל אביב ולמענה על שאלות, התקשרו אלינו בטלפון 08-6342202.

חזרה