קורס צלילה לילדים באילת- תחילתה של ידידות מופלאה

בנכם או בתכם הגיעו לגיל 12? עולם המים מעורר את דמיונם ואת יצר ההרפתקנות שלהם? רוצים להעניק להם מתנה בלתי נשכחת שתישאר לכל החיים? אם כן, קורס צלילה לילדים באילת יענה על הציפיות ועוד הרבה מעבר להן. מדובר בקורס המועבר על ידי מדריכים בעלי ניסיון רב בהדרכת מבוגרים וילדים כאחד שיודעים כיצד לגשת, לפנות ולעבוד עם הצוללים הצעירים ולתת להם חוויה מושלמת.

הרפתקה בעולם אחר

ממש מול החוף, מתחת להרי אילת הנישאים, מסתתר לו עולם צבעוני, מוזר ומלא חיים שיפליא וילהיב כל ילד. אכן, הים הטרופי של אילת הוא המקום המושלם עבור קורס צלילה לילדים שייחשפו לראשונה אל שוניות האלמוגים, דגי הזהרון, התמנונים, קיפודי ושושנות הים ואינספור דגים מדהימים. כל זאת, עם החוויה הראשונית של השקט, השלווה והדממה, עם הבועות העולות להן אל פני המים ואל קרני השמש המבצבצות ממעל. אם גם ילדכם מביע עניין ומחליט "ללכת" על הקורס תצטרכו ללוות אותו לפחות ביום הראשון ולחתום על שני טפסים המאשרים את בריאותו ואת הסכמתכם. מכאן והלאה פתוחה הדלת לימים מלהיבים של לימוד, העשרה, חוויות רבות, צבירת ביטחון במים ובכלל, המון סיפורים לספר לחברים ובני משפחה, ולא מעט גאווה על ההישג.

רוצים לקבל עוד פרטים על קורס צלילה לילדים באילת עם וויילד דייב? פנו אלינו דרך האתר או בטלפון 08-6342202 ואנו נשמח להשיב לכל שאלה.

חזרה